Skip links

Om oss

Young Industrial Innovators er et konsulentselskap startet ved Universitet i Agder. Vi tilbyr konsulenttjenester for å øke innovasjonsevnen i norske industribedrifter. Med nye tanker fra høyt motiverte og dyktige studenter vil vi øke nyskapingen i norsk industri, samt utfordre industrien på etablerte prosesser.

Ansatte Kontakt oss

Våre ansatte

Fredrik Bringager

Fredrik Bringager

Daglig leder

fredrik.bringager@yi2.no
+47 482 89 269

Karl Wiik

Karl Wiik

Partner

karl.wiik@yi2.no
+47 486 01 488

Halvor Smørvik

Halvor Smørvik

Konsulent

halvor.smorvik@yi2.no
+47 476 79 296

Jakob Lunde

Jakob Lunde

Konsulent

jakob.lunde@yi2.no
+47 473 44 168

Tine Salsnes Nagelsett

HR-ansvarlig

tine.salsnes@yi2.no

Erlend Flatland

Erlend Flatland

Konsulent

erlend.flatland@yi2.no
+47 951 04 294

Marius Egeland

Marius Egeland

Konsulent

marius.egeland@yi2.no

Kristoffer Kruithof

Kristoffer Kruithof

Konsulent

kristoffer.kruithof@yi2.no
+47 478 26 090